BİZE ULAŞIN
İslam Kerimov Cad. no:3 B Blok Sunucu Plaza
Kat : 14 Ofis : 1401- 1404 Manavkuyu – İZMİR
İletişim:
444 42 41 | 0 532 677 17 94
 

PROJE HAKKINDA

TRADEMARK Bornova, çevredeki yeşil dokuyla bütünleşen, kentten kopmayan yeni bir konsept. 

Trademark Bornova Projesi uzun meslek yaşamımın geçtiği eski Bornova’da olması sebebiyle bende ayrı bir heyecan uyandırmıştı. Projeye başlarken önceliklerimizi belirledik. Çevredeki yeşil dokuyla bütünleşen, kentten kopmayan, aynı zamanda da açık havada spor alanları, yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve sosyal mekanlarıyla sakin bir yaşam sunan bir konsept olmalıydı.

Binayı planlarken her konutun aydınlık, ferah, kullanışlı olması, diğer dairelerle görsel ilişkisinin olmaması, çevredeki eski yapılardan ve yeni yapılacak olanlardan kendi karakteriyle ayrışmasına özen gösterdik.

 

Geniş, aydınlık kat holleri, gerekli sayıdan fazla olarak konforu sağlamak amacıyla yapılan asansörleri, kapalı otoparkı, daireleri birbirinden ayıran, yeşil dokuyu yapıya taşıyan kat bahçeleriyle belirlediğimiz öncelikleri sağladık.

 

Sonuçta, modern ama geleneksel aile yapısına da uygun, yaşam içinde ama sakin, estetik , farklı bir projeye imza atmanın ve aynen uygulanacağını bilmenin verdiği güvenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum.

Epig Mimarlık, Semiha Güneş

adnan-trans